merdivenlere

merdivenlere

ผู้เยี่ยมชม

merecme@hotmail.com

  Çatı Merdivenleri (75 อ่าน)

26 ม.ค. 2565 16:37

Çatı merdiveni hem şık bir tasarım sağlarken, hem de fiyat olarak da uygundur. Ahşap çatı merdiveni tavana monte edilerek kullanılmakta olup kapak kapatıldığında merdiven kısmı tavan boşluğunda kaldığından yer açısından tasarruf sağlar. Üzerinde bulunan yaylar sayesinde kapağı yavaşça aşağıya doğru indirip, makaslı sistemi sayesinde kolayca yere indirebilirsiniz. Çatı merdivenini çıkmakta zorluk çekiyorsanız ya da görüntü bozukluğu istemiyorsanız villa, malikâne, ev veya dükkan kısacası çatısı olan her yerde kullanabilirsiniz.

Seyyar bir merdiven bulup çıkmak zorunda kalmayarak hem zamandan hem yerden tasarruf sağlarsınız. Çatı merdiveninin montajı en fazla 35 dakika süren bir işlemdir. Çatı merdiveninin kasası vidalarla montajlanıp eğer boşluk kalırsa kalan yerlere köpük sıkıldıktan sonra beş dakika kadar beklenir. Daha sonra kasaya merdivenin mekanizması yerleştirilip, merdiven basamaklarının olduğu çelik yaylar mekanizmaya geçirildikten sonra kullanıma hazır hale gelir.

merdivenlere

merdivenlere

ผู้เยี่ยมชม

merecme@hotmail.com

ตอบกระทู้
CAPTCHA Image
กรุณากรอกตัวเลขผลลัพธ์จากด้านบน
Powered by MakeWebEasy.com
เว็บไซต์นี้มีการใช้งานคุกกี้ เพื่อเพิ่มประสิทธิภาพและประสบการณ์ที่ดีในการใช้งานเว็บไซต์ของท่าน ท่านสามารถอ่านรายละเอียดเพิ่มเติมได้ที่ นโยบายความเป็นส่วนตัว  และ  นโยบายคุกกี้